İHH BİNLERCE KİŞİYE İFTAR SOFRALARI KURUYOR

19-05-2019
.

.

"Ramazan Birlikte Güzel" inancı ile Ramazan-ı Şerif çalışmalarına devam eden Niğde İhh İnsani Yardım Derneği, Çamardı ilçesinde bin iki yüz kişinin katılımı ile iftar programı gerçekleştirdi.

Niğde İhh derneğinin koordinesindeki program Çamardılı hayırseverlerin desteği ve katılımı ile gerçekleşti. Kur'an tilaveti ile başlayan programda konuşma yapan NİĞDE İHH temsilcisi;

"İkincisini gerçekleştirdiğimiz Çamardı iftarımızı hamdolsun bugün gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki günlerde diğer ilçelerimizde de inşallah iftar sofraları hazırlayacağız, dedi. Kumanya dağıtımlarımız devam ediyor. Ramazan Bayramı'ndan önce de ilimizdeki bilgimiz dahilindeki ve sistemimize kayıtlı tüm yetimlerimize bayramlık giydirmek için bazı STK'ler ile birlikte çalışmalar yapıyoruz. Ramazan'ın bereketinin ümmet coğrafyası ile beraber ilimizde de hissedilmesi adına çalışmalarımız devam edecek inşallah. Programımıza katılan Ak Parti il başkanımıza, destek veren Çamardı Belediyesine ve iftar etmek için meydanı dolduran tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Çamardı müftüsünün sohbeti ve duası ile iftar programı tamamlandı.

loading...
Etiketler : İHH - BİNLERCE - KİŞİYE - İFTAR - SOFRALARI - KURUYOR -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

MAKALELER YAZARLAR
KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE