60 Silah İhaleyle Satışa Çıkarılacak

21-08-2019
.

.

Niğde Orman ve Su İşleri Şube ekipleri tarafından av kontrolü faaliyetleri sırasında yakalanan 60 adet av tüfekleri açık artırma usulü ile satışa çıkarıldı.

Niğde Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğünce 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanuna Muhalefetten Mülkiyeti Kamuya Geçirilen Sair Eşyalardan Yarı Otomatik, Otomatik, Pompalı, Tek Kırma ve Havalı Av Tüfeklerin ihalesi Niğde  Defterdarlığı içerisinde bulunan Milli Emlak Müdürlüğünde 27 Ağustos Salı günü Pazarlık    usulü  ile satılacak. Niğde Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğünde açık açtırmaya çıkacak 60 adet av tüfeği t yeni sahiplerini bulacak.

Niğde Defterdarlığı içerisinde bulunan Milli Emlak Müdürlüğü tarafından 27 Ağustos 2019 Salı günü 09-00-15-30 arasında muhtelif markada toplam 60 adet tüfeği pazarlık usulü ile satışa çıkıyor. Satışa çıkartılan tüfeklerin fiyatları 800-25 TL arasında değişiyor.    

İhaleler Milli  Emlak Müdürlüğü'nde toplanacak komisyon huzurunda yapılacak. İhaleye çıkacak olan silahlar Niğde Defterdarlığı içerisinde bulunan Milli Emlak Müdürlüğü‘nde görülebilir. Yivsiz av tüfeklerinin ihale sonucunda teslim alınabilmesi için alıcının ilgili mevzuat uyarınca yetkili kurumlardan alınmış Yivsiz Tüfek Satın Alma Belgesi veya Yivsiz Tüfek Satıcılık Bayiliği İzin Belgesini ibraz etmek zorunda oldukları belirtildi.

loading...
Etiketler : 60 - Silah - İhaleyle - Satışa - Çıkarılacak -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE