Arazi Kavgasında Ölü Sayısı 2 Oldu!

20-12-2019

.

Niğde merkeze bağlı Ağçaşar köyünde 9 Aralık 2019 tarihinde iki aile arasında çıkan arazi kavgasında ağır yaralı olarak kaldırıldığı Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde hayatını kaybetti.  arazi kavgasında ölü sayısı 2’ye yükseldi.

Niğde’nin Ağaçaşar kasabasında iki aile arasında çıkan tartışma sonrasında tartışmanın büyümesi neticesinde ağır yaralanan 37 yaşındaki Atilla Yolalan kaldırıldığı Nevşehir Devlet hastanesinde hayatını kaybetmişti.  Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve araştırma hastanesinde tedavi gören Zarife Gök  ise olaydan yaklaşık 12 gün sonra hayatını kaybetti.

Olay 9 Aralık Pazartasi günü Merkeze bağlı Ağçaşar köyünde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle silahlı kavga çıktı. Kavgada mermilerin hedefi olan Zarife Gök (20), İ. G., (47), Atila Yolalan ve M. Y. (34) yaralandı. Atila Yolalan, kaldırıldığı Nevşehir Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Tedavileri devam eden yaralılardan Zarife Gök ise olaydan 8 gün sonra tedavi gördüğü Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma hastanesinde hayatını kaybetti. olayda ölü sayısı 2’ye yükseldi.

loading...
Etiketler : Arazi - Kavgasında - Ölü - Sayısı - 2 - Oldu! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE