Başkan Özdemir Halkın İçinde

05-04-2019
.

.

Mazbata töreni sonrası hızlı bir tempoyla çalışmalara başlayan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir başkanlık makamının yanı sıra mesaisinin çoğunu esnaflarla bir arada geçirmeye özen gösteriyor.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir her zaman iç içe olduğu esnafları ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etmeye devam ediyor. Ziyaretleri kapsamında çarşı pazar esnaf ziyaretlerinde bulunan Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e esnaflar başarı temennisinde bulunarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Gönüller kazanarak Belediye Başkanı seçilen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Hemşehrilerimiz  ile her fırsatta istişare  de bulunuyoruz.Esnafımızın ve vatandaşlarımızın talepleri, fikirleri bizim için önemli . Biz hizmet için buradayız. Niğdeli hemşehrilerimizin teveccühü ile çıktığımız hizmet yolculuğumuzda her zaman birlikte hareket edeceğiz. Bizleri coşku ve heyecanla kucaklayan hemşehrilerimize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Şehrimizi birlikte yönetmenin gayreti içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Tüm hemşehrilerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

loading...
Etiketler : Başkan - Özdemir - Halkın - İçinde -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE