Canıtez, Terziler Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

06-12-2017
.

.

Niğde’de 20 yıldır giyim üzerine mağazası bulunan Recep Canıtez, Niğde Terziler Odasını Plansız ve Programsız  çalışmaya alışmış bir oda olmaktan çıkararak ,Stratejik Planlarımızı yapıp bu doğrultuda hem üyelerimiz hemde hemşerilerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmek üzere Niğde Terziler Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Terziler Odası Başkan Adayı Recep Canıtez, “ 20 yıldır Niğde’de Canıtez Markasıyla sizlere hizmet eden bir kardeşiniz olarak bu yılki terziler odası seçimlerinde başkanlığa aday olma kararı verdim. Hz İdris’in mesleği olan terziliğin önemini hem odamıza kayıtlı olan esnaf kardeşlerimiz, hem de Niğdeli hemşerilerimiz için dürüstlük ve çalışkanlık düsturuyla harmanlayıp sizlere daha kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunmak için bütün gücümüzü ve enerjimizi sarf edeceğiz. Hizmette zihniyeti değiştirme önceliğimiz doğrultusunda Oda içi yapısal hizmet ağını geliştirilerek, Odamızı sadece üye ihtiyaçlarını karşılayan bir kurumdan şehrin genelinin sorunlarına çözüm önerileri getiren bir kurum haline getirmek için bütün enerjimizi sarf edeceğiz” dedi.

Canıtez; “Niğde Terziler Odasını Plansız ve Programsız çalışmaya alışmış bir oda olmaktan çıkararak, Stratejik Planlarımızı yapıp bu doğrultuda hem üyelerimiz hem de hemşerilerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürüteceğiz.  Hedeflerimiz doğrultusunda çizgimizden ve çalışkanlığımızdan taviz vermeden Niğde’miz için çalışmaya devam edeceğiz. Taşın altına el koymayı alışkanlığımız yapıp,  Yapacağımız  hiçbir çalışmayı kendimize yük olarak görmeyeceğiz . Şehrin tamamını ilgilendiren sorunlarla alakalı, çözüm odaklı çalışmalarımız ve çözüm önerilerimizi diğer odalar ve kurumlarla paylaşarak kurumlar arası çalışma kültürünü Niğde’mize yerleştirecek ve toplum menfaatleri için gereken bütün kurs, etkinlik ve çalıştayların düzenlenmesi için üzerimize düşen tüm görevleri layıkıyla yerine getireceğim. Seçim süresinde bize ve vizyonumuza inanarak bizi destekleyen bütün esnaf kardeşlerimize, desteklerini bizden esirgemeyen çok değerli Niğde halkına sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE