CHP Niğde İl Başkanına Tepki!

04-03-2020

.

Bugün CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un , Cumhurbaşkanına yaptığı hakaretlerden sonra Mecliste kavga çıkmış, Engin Özkoç sosyal medyanın bir numaralı gündemi haline gelmişti.

AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin bir basın açıklaması yaparak, CHP'li vekili sert dille eleştirmiş, hukuki olarak gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirtmişti.

CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem bu açıklamalardan sonra bir basın açıklaması yaptı ve Engin Özkoç'a sahip çıktı. Erhan Adem açıklamasında; ''Sayın Özkoç’u basın açıklamasından sonrası linç kampanyası başlatanları şiddetle kınıyorum, herkes bilsin ki sonuna kadar sayın Özkoç’un yanındayız'' diyerek Milletvekiline sahip çıktı.

Erhan Adem'in, Engin Özkoç sanki Cumhurbaşkanına hiç hakaret etmemiş, sadece eleştiri dili kullandığı için linç ediliyor gibi ifadeleri sosyal medyada büyük tepki ile karşılandı. Cumhurbaşkanı makamına ağza alınmayacak hakaretler eden Engin Özkoç'un açıklamalarına hiç değinmeyen Adem, sadece eleştirdiği yanları gündeme taşıdı. Linç edilmesinin asıl sebebinin hakaretlerden kaynaklı olduğunu gizlemeye çalıştı. Bu açıklamasına tepkiler gecikmedi.

İşte o tepkilerden bazıları

 

loading...
Etiketler : CHP - Niğde - İl - Başkanına - Tepki! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE