DAHA FAZLA KAÇAMADI! YAKALANDI..

01-03-2019
.

.

NİĞDE'de, yoldaki uyarı levhalarını toplarken, Karayolları işçisi Fahrettin Gültepe'ye çarpıp ölümüne neden olan ve kaza yerinden firar eden sürücü 4 gün sonra yakalanarak tutuklandı.

Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Adana-Niğde otoyolu Göbeklidağ mevkisinde otoyol işçisi Fahrettin Gültepe'ye (57) çarparak ölümüne sebep olan firari sürücünün yakalanması için çalışma başattı. Ekipler, Gültepe'ye çarpan 33 AJA 20 hafif ticari aracın sürücüsünün T.A. olduğunu tespit etti. Bir iş yerine girip çıktığını bilgisini alan ekipler, düzenledikleri operasyonla T.A'yı gözaltına aldı. İş yeri sahibi B.K. ile 3 çalışanı hakkında da suçluyu gizlediği gerekçesiyle işlem yapıldı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen sürücü T.A. çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Adana-Niğde otoyolu Göbeklidağ mevkisinde 25 Şubat'ta arıza yapan bir tırın etrafına koyulan dubaları toplayan Eminlik Otoyol Bakım İşletme Şefliğinde çalışan işçi Fahrettin Gültepe'ye (57), plakası ve sürücüsü belirlenemeyen hafif ticari araç çarpmıştı. Olay yerinde hayatını kaybeden Gültepe'ye çarpan aracın sürücüsün yakalanması için çalışma başlatılmıştı.

NİĞDE'de, yoldaki uyarı levhalarını toplarken, Karayolları işçisi Fahrettin Gültepe'ye çarpıp ölümüne neden olan ve kaza yerinden firar eden sürücü 4 gün sonra yakalanarak tutuklandı. Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Adana-Niğde otoyolu Göbeklidağ mevkisinde otoyol işçisi Fahrettin Gültepe'ye (57) çarparak ölümüne sebep olan firari sürücünün yakalanması için çalışma başattı. Ekipler, Gültepe'ye çarpan 33 AJA 20 hafif ticari aracın sürücüsünün T.A. olduğunu tespit etti. Bir iş yerine girip çıktığını bilgisini alan ekipler, düzenledikleri operasyonla T.A'yı gözaltına aldı. İş yeri sahibi B.K. ile 3 çalışanı hakkında da suçluyu gizlediği gerekçesiyle işlem yapıldı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen sürücü T.A. çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı. Adana-Niğde otoyolu Göbeklidağ mevkisinde 25 Şubat'ta arıza yapan bir tırın etrafına koyulan dubaları toplayan Eminlik Otoyol Bakım İşletme Şefliğinde çalışan işçi Fahrettin Gültepe'ye (57), plakası ve sürücüsü belirlenemeyen hafif ticari araç çarpmıştı. Olay yerinde hayatını kaybeden Gültepe'ye çarpan aracın sürücüsün yakalanması için çalışma başlatılmıştı.
loading...
Etiketler : DAHA - FAZLA - KAÇAMADI! - YAKALANDI.. -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE