Edikli KOP Millet Kıraathanesi açıldı

09-02-2020

.

KOP İdaresi Başkanlığı tarafından KOP Okuyor Projesi kapsamında sağladığı hibe desteği ile ilimize kazandırılan Edikli KOP Millet Kıraathanesinin açılış merasimi gerçekleştirildi.

Edikli Şehit İhsan Yarımkulak Ortaokulunda gerçekleştirilen açılış merasimine İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, Edikli Belediye Başkanı Ercan Şayhan, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Açılış merasiminde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, "Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerine ulaşmak, Cumhurbaşkanımızın başlattığı okuryazarlık seferberliğine hizmet etmek amacıyla KOP İdaresi Başkanlığı hibesi ile gerçekleştirdiğimiz "Edikli KOP Millet Kıraathanesi" projesinin açılışı için toplanmış bulunuyoruz. İlimize  kazandırdığımız bu kütüphane ders saatlerinde öğrencilerimize hizmet verecek olup ders saatleri dışında da tüm belde halkımızın istifade edebileceği şekilde hazırlandı. Projenin yazılmasında ve uygulanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma, Edikli Belediye Başkanlığına ve KOP İdaresi Başkanlığına teşekkür ediyor, Millet Kıraathanemizin ilimiz ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Program İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar'ın öğretmen ve öğrencilerle sohbet etmesi ile son buldu.

loading...
Etiketler : Edikli - KOP - Millet - Kıraathanesi - açıldı -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

MAKALELER YAZARLAR
KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE