Final Temel Lisesi’nde Mezuniyet Coşkusu

04-05-2019
.

.

Niğde’nin en güzide eğitim kurumlarından biri olan Özel Niğde Final Temel Lisesi, 2018-2019 yılında mezun vermenin haklı gururunu ve heyecanını yaşadı. Niğde Grand Otel’de gerçekleşen kutlamaya Özel Niğde Final Temel Lisesi Müdürü Hakan Aydın, Özel Niğde Final Temel Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

Öğrencilerin yoğun bir ilgi gösterdiği program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.  Programda açılış konuşması, Özel Niğde Final Temel Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerinden Gökhan BİLGİÇ tarafından yapıldı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı ise okul müdürü Hakan AYDIN gerçekleştirdi. Bütün Özel Niğde Final Temel Lisesi öğrencilerine hitaben yaptığı konuşmada Hakan AYDIN, “Özel Niğde Final Temel Lisesi’nin mezunları olarak yarınların büyük Türkiyesini gerçekleştirecek olan sizlersiniz. Artık sıra sizde! Öncelikli amacınızı bilmelisiniz. İzlemeye değecek bir amaç edinin. Yaşamınızı planlayın! İnsan nereye yelken açtığını bilmedikçe hiçbir rüzgâr ona tardım edemez. Hayal edin, hayallerinizde hep zirve olsun ancak zirve için de mücadele etmek gerektiğini unutmayın! Sizlere güveniyorum. Sizleri millet ve vatan sevgimin olanca ateşi ile kucaklıyorum. Hepinize mutlu ve başarılı bir hayat diliyorum. Diplomalarınız, umutlarınıza yol olsun, yolunuz ve bahtınız açık olsun.” dedi.  Ayrıca gecede Özel Niğde Final Temel Lisesi Okul Öğrenci Meclis Başkanı Uğur Tuna KÜÇÜKTUNA bütün 12. Sınıflar adına bir veda konuşması yaptı.

Ardından bayrak ve flama devir teslim töreni yapıldı. Devir teslim töreninin ardından öğrencilere yıllıkları ve şiltleri Özel Niğde Final Temel Lisesi öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Ardından ikramlarla devam eden gecede müziklerle doyasıya eğlenen öğrenciler, mezuniyet pastası da kesti. Program, öğrencilerin öğretmenlerle birlikte fotoğraf çektirmeleriyle son buldu.

loading...
Etiketler : Final - Temel - Lisesi’nde - Mezuniyet - Coşkusu -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

MAKALELER YAZARLAR
KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE