loading...

Kavaklıoğlu’ndan Downsendromlu Cansu’ya Ziyaret

11-08-2017
Kavaklıoğlu’ndan Downsendromlu Cansu’ya Ziyaret

.

AK Parti Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, babası ve annesi tarafından temsili kına gecesi ve düğün yapılan Downsendromlu Cansu Kızılkaya’yı ikamet ettiği evinde ziyaret etti. 

AK Parti Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Kavaklıoğlu, Downsendromlu Cansu Kızılkaya’yı ziyaretinde hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu. Milletvekili Kavaklıoğlu’nun ziyaretlerinde eşi Gonca Kavaklıoğlu da hazır bulundu.

AK Parti Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Kavaklıoğlu ve eşi Gonca Kavaklıoğlu, Kızılkaya ailesinin downsendromlu Cansu Kızılkaya’ya böylesine anlamlı bir organizasyon yapan anne ve babasına teşekkür ettiler.

AK Parti Niğde Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Kızılkaya ailesini ziyaretlerinde şunları belirttiler:

 ‘’Cansu kızımızın isteğini yerine getirmek için temsili düğün organize eden babası bu güzel davranış için kutluyorum.

Kızımızın ve diğer tüm +1 kromozom farkıyla dünyaya gelen neşeleri ve gülen yüzleri ile günümüzü aydınlatan tüm downsendromlu evlatlarımızın isteklerini yerine getirmek iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmak boynumuzun borcudur. Bu vesile ile hepsini canı gönülden kucaklıyor sevgilerimi sunuyorum.”

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Ak Parti'de Niğde'de Kim Milletvekili Adayı Olsun? 23 adaydan seçimini yapmak için ankete katılın

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE