loading...

KOM Ekipleri Göz Dolduruyor

10-08-2017
KOM Ekipleri Göz Dolduruyor

.

Niğde Emniyet müdürlüğüne bağlı KOM şube ekipleri yaptıkları terör ve uyuşturucu mücadelesinde ülkenin en başarılı ekipleri arasında yer alıyor.

Niğde Emniyet müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele Şubesi  (KOM) ekipleri ülke genelinde yapılan organize suç örgütleri, örgütlü terör suçları uyuşturucu ve kaçakçılık ile ilgili verdikleri çalışma ve mücadele ile ülkedeki en başarılı ekipler arasında yer aldılar. Geçtiğimiz yıllarda terör örgütü PKK’nın en önemli gelir kaynaklarının başında gelen uyuşturucu, Kaçak sigara ve kaçakçılıkla mücadelede yaptıkları operasyonlar göz doldurdu. Terör örgütü PKK’nın en önemli gelir kaynaklarından Kaçak sigarayı pazarlamak amacıyla batı illerine sevkiyatını önleyerek Güney doğuda PKK’nın maddi anlamda önemli kayıplar yaşaması neden olurken batı illerindeki binlerce genci de zehirlemekten kurtaran ekipler 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ/PDY terör örgütü mücadelesinde de önemli bir rol oynadı.

15 Temmuz hain darbe girişimimin ilk gecesinden itibaren her türlü istihbarat ve delilleri titizlikle inceleyen ekipler yaptıkları başarılı çalışmalarda ülke genelinde ülke genelinde adından sıkça söz ettirdi. Son haftalarda FETÖ Operasyonlarını sürdürün ekipleri organize suç örgütleri ve zehir tacirleriyle mücadele ile çok sayıda suçluyu yakaladılar.

Niğde Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptıkları üstün başarı vatandaşlarında gözünden kaçmazken vatandaşlar; “ Niğde Emniyet müdürüne ve polis ekiplerine teşekkür ederek işlerinde kolaylıklar dilediler.  

loading...
Etiketler : KOM - Ekipleri - Göz - Dolduruyor -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Ak Parti'de Niğde'de Kim Milletvekili Adayı Olsun? 23 adaydan seçimini yapmak için ankete katılın

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE