MİLLETVEKİLİ GÜLTEKİN Çalışmalarına Hız Kazandırdı

07-06-2020
.

.

AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
Normalleşme sürecinin başlamasıyla çalışmalarına başlayan Gültekin, vatandaşları ve sanayi esnaflarını ziyaret ederek öneri ve taleplerini dinledi.
 
Çalışmalarına geçtiğimiz hafta Bor ilçesinden başlayan Gültekin, Niğde merkezde bulunan esnafları ve Ata Sanayi Esnaflarını ziyaret ederek, çalışmalarına devam ediyor. 
Vatandaşları ve esnafları ziyaret eden Gültekin: “ Hepimizin bildiği üzere tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir çalışmalarımıza ara vermiştik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın normalleşme sürecini başlatmasıyla, sosyal mesafe kurallarına uyarak ve tedbirlerimizi alarak kıymetli hemşehrilerimizi ve esnaflarımızı ziyaret edip, süreçle ilgili yaşadıkları sorunları, öneri ve taleplerini dinledik. Sohbet ettiğimiz tüm hemşehrilerimiz; Allah devletimize zeval vermesin, işlerimiz önemli değil yeter ki devletimiz var olsun demeleri bizleri gururlandırdı. Yine Devletimizin milletimize desteği, milletimizin de ‘’ Biz Bize Yeteriz’’ kampanyası ile devletine verdiği destek ile tüm dünyaya güzel bir birliktelik örneği verdik.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde son 18 yılda ülkemize devrim niteliğinde birçok eser kazandırdık. Dünya koronavirüs salgınının pençesinde kıvranırken biz, her biri kendi alanında çığır açacak eserleri milletimizin hizmetine açtık. Ama bazıları hala hizmet, eser, proje siyasetiyle değil, milletin ortak değerlerini istismar ederek ayakta kalmaya çalışıyorlar. Bunları da aziz milletimize havale ediyorum.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın güçlü liderliğinde hem sağlık hem de ekonomik tedbirlerimizi hayata geçirerek; Milletimizin de desteği ile başarılı bir süreç geçirdik. Buradan Devletimize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini esirgemeyen tüm Niğdeli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Şimdi her şeyi geri de bırakacağız ama dikkatli ve kontrollü şekilde işlerimize dört elle sarılıp, normalleşme sürecini de başarıyla atlatacağız. Bizlerde şehrimizin eksik yönlerini ve yapılacak yatırımlarının hızla devam etmesi için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

MAKALELER YAZARLAR
KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE