Milletvekili Gültekin devreye girmişti.. Niğdeli Hayati Çınar Uçakla Türkiye'ye getiriliyor

19-05-2020

.

Milletvekili Gültekin devreye girmişti.. Niğdeli Hayati Çınar Uçakla Türkiye'ye  getiriliyor 
 
Bahreyn’de korona virüsüne yakalanan Türkiye’ye gelmek için yardım isteyen Niğdeli Hayati Çınar, Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin’in girişimleriyle 20 Mayısta Türkiye’ye getiriliyor. 
 
Çınar, korona virüsüne yakalandığını ve Türkiye’ye gelmek istediğini sosyal medyadan yayınladığı bir video ile dile getirmişti. Videoyu izledikten sonra harekete geçen Milletvekili Gültekin, Dışişleri bakanlığı yetkililere durumu ileterek olayın  takipçisi olacağının sözünü vermişti. 
 
Milletvekili Gültekin, Hayati Çınar’ın 20 Mayıs Saat: 02:15 te gerçekleştirilecek uçuş ile Türkiye’ye getirileceğini söyledi. 
Gültekin: “Hayati Çınar kardeşimiz Bahreyn Konsolosluğumuzun yardımları ile son koronavirüs testi de negatif çıkmış ve hastanede ki tedavisi tamamlanarak taburcu olmuştur...20 Mayıs Saat: 02:15 te gerçekleştirilecek uçuş ile Türkiye’ye dönecektir....Büyük ve Güçlü Türkiye Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her vatandaşına nerede olursa olsun sahip çıkmıştır ve çıkmaya devam edecektir... Başta Cumhurbaşkanımıza, Dışişleri  Bakanlığımıza, Bakan yardımcımız Yavuz Selim Kıran’a ve Bahreyn Büyükelçimize çok teşekkür ediyorum... Hayati Çınar kardeşimize tekrar geçmiş olsun”
loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE