Milletvekili Gültekin, Ülkemizin Bekası İçin Bir Olduk

10-10-2019
.

.

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Barış Pınarı Harekâtı ile ilgili açıklamada bulundu.

Milletvekili Gültekin açıklamasında; Sefer bizden, zafer Allah’tandır diyerek, 2016 Fırat kalkanı harekâtı, 2018 de zeytin dalı harekâtı ile PKK/YPG ve Deaş terör örgütü ve uzantılarına başarılı bir operasyon yaptık ve bölge güvenliğini sağladık. Mehmetçiğimiz, oradaki kardeşlerimizin her gün dualarında yer aldı. Şimdi Fırat’ın doğusuna sıra geldi.

Burada güvenli bölge oluşturarak, Suriye’de yapılan zulmün ve katliamın durdurulması, sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve bölgeye barış ve huzuru getirmek için Barış Pınarı Harekâtımıza; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkomutanlığında başlamış bulunmaktayız. Mesele memleket meselesi olunca gerisi teferruattır. Her zaman bayrağımız, toprağımız, ülkemizin bekası için bir olduk, beraber olduk; siyaseti bir tarafa bıraktık. Bugün de aynısını gerçekleştiriyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri’mize başarılar diliyorum. Allah muvaffak etsin. Türk milleti; dualarıyla, tek yürek kahraman Mehmetlerimizin yanındadır ”dedi.

loading...
Etiketler : Milletvekili - Gültekin - - Ülkemizin - Bekası - İçin - Bir - Olduk -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE