NİĞDE'DE 19 YABANCI UYRUKLU KİŞİ YAKALANDI!

08-04-2019

.

Niğde Emniyet Müdürlüğü ekiplerince O-21 otobanı Eminlik Gişelerinde yapılan asayiş uygulamasında ülkeye kaçak yollarla giren 19 yabancı uyruklu vatandaş yakalandı.

O-21 otobanı Eminlik Gişelerinde bulunan polisler tarafından yapılan sabit asayiş yol uygulamasında  M.T yönetimindeki 35 plakalı yolcu otobüsünde yapılan kontrollerde araç içerisinde kaçak yollarla ülkeye giren 19 yabancı uyruklu vatandaş yakalandı. Yapılan kontrollerde 19 yabancı uyruklu şahsın 2'sinde herhangi bir kimlik belgesinin olmadığı , diğer yabancı uyruklu şahıslarda ise ibraz ettikleri yabancı kimlik belgesi ve yol izin belgelerinin yapılan kontrollerinde tamamının sahte olduğu  tespit edilirken , yabancı uyruklu şahıslar  işlemler için Polis Merkezine intikal götürüldü.

Konu ile ilgili Cumhuriyet Savcısının vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda Resmi Belgede Sahtecilik ve Göçmen Kaçakçılığından işlem başlatılmış. Bahse konu Otobüs sürücüsü M.T. ve yedek şoför Y. T. , muavin H. T. isimli şahıslar cumhuriyet savcılığına sevk edilirken yabancı uyruklu şahısların idari işlemleri devam etmektedir.

loading...
Etiketler : NİĞDE'DE - 19 - YABANCI - UYRUKLU - KİŞİ - YAKALANDI! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE