Niğde Anadolu FK’nın Genç Takımları Yeni Sezona “Merhaba” Dedi

24-09-2019
.

.

Niğde Anadolu FK’nın kulübümünün öz kaynağını oluşturan U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14 -U15-U16 ve U17 takımlarında forma giyen futbolcular, A Takım Genel Kaptanı Sedat Gündoğdu, antrenör kadrosu ve velilerin katılımıyla 5 Şubat Stadı’nda gerçekleşti.

Niğde Anadolu FK Takımında ilimiz genelinde izlenen ve futbol okullarında eğitim alan 100 yetenekli Niğdeli sporcu bulunduğuna dikkat çeken İdari Direktör Eser Eti, “8 yaşından itibaren kurduğumuz takımlar, çok çalışarak, planlanan eğitimleri alarak ilimizi ve kulübümüzü tüm dünyada temsil edecekler. Biz Niğde’mizin çocuklarının yeteneklerine ve mücadele gücüne inanıyoruz. Acele etmeden, planlamalar dahilinde, önümüzdeki yıllarda önce Niğde Anadolu FK’da, ardından da Avrupa’da Niğde’mizi temsil edecek oyuncuları yetiştirmek için çalışıyoruz. Çünkü bu toprakların çocuklarına güveniyoruz” dedi.

A Takım Genel Kaptanı Sedat Gündoğdu ise Niğde’de önümüzdeki yıllarda çok güzel gelişmeler yaşanacağına inandığını söyledi. Sporcuların sadece yetenekli olmalarının bu iş için yeterli olmayacağını belirten Gündoğdu, “Öz kaynak oyuncumuz, her zaman Niğde‘yi ve kulübünü temsil ettiğini hiçbir zaman akıllarından çıkarmamalı. Öz kaynak futbolcumuzun çok çalışmasını ve İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu kriterlerimize uygun gelişim göstermesini bekliyoruz. Gelecek onların” ifadesini kullandı.

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

MAKALELER YAZARLAR
KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE