Niğde’de drone ile trafik kontrolü

27-06-2019
Niğde’de drone ile trafik kontrolü

.

Niğde’de polis ekipleri ‘drone’ ile sürücüler üzerinde emniyet kemeri uygulaması yaptı. Kural ihlali yapan 67 araç sürücüsüne trafik cezası yazıldı. 
 
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından tüm Türkiye genelinde etkin olarak yapılan trafik Kontrolleri Niğde’de de aralıksız devam ediyor. Niğde Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri şehrin belirli noktalarında belirli saatlerde ‘drone’ ile trafik uygulaması yapmaktadır. 
 
Uygulamada sürücülerin, emniyet kemeri, kırmızı ışık ihlali, trafik ışıklarına uymama, trafik güvenliğine ve düzenine uymama, yolcu indirme ve bindirme kurallarına uymayan araç sürücülerine cezai işlem uyguladı. 
 
Niğde Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri İmam hatip meydanında ‘drone’ ile yapılan trafik uygulamasında 287 araç kontrol edilirken, emniyet kemeri takmayan 67 araç sürücüsüne cezai işlem uygulanırken, 4 araç trafikten men edildi. 
 
Niğde Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, “Denetim ve kontrollerimiz aralıksız olarak sürdürülecek ve yapılan ihlallere gerekli cezai işlemlerin uygulanmasına devam edilecektir” dedi. 
loading...
Etiketler : Niğde’de - drone - ile - trafik - kontrolü -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE