loading...

Niğde'de HERO Tişörtü Giyen Bir Kişi Gözaltına Alındı!

11-08-2017
Niğde'de HERO Tişörtü Giyen Bir Kişi Gözaltına Alındı!

.

FETÖ / PDY Örgütü mensuplarında giyilen HERO logolu tişörtü giyen bir kişi Niğde’de yakalandı.  1999 doğumlu olduğu ve 17 yaşından ay olarak küçük olan Ramazan Ö. adlı kişi polis tarafından gözaltına alındı.
 
FETÖ / PDY Örgütü mensupları tarafından mahkemeye çıkartılırken giyilen ve Türkiye’nin gündemine oturan HERO logolu tişörtü giyen bir kişi Niğde’de gözaltına alındı. 
Niğde İl Emniyet müdürlüğüne yapılan bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri üzerinde HERO yazılı tişörtü giydiği belirtilen Ramazan Ö. adlı 17 yaşından ay olarak küçük olduğu belirtilen bir kişiyi gözaltına aldı. 
 
Edinilen bilgiye göre gözaltına alınan Ramazan Ö. adlı kişi , “ Ben tişörtümde yazan HERO kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorum. Tişörtü İstanbul’dan almıştım. İstanbul’dan köyüm olan Niğde’nin İçmeli köyüne geldim, haberleri de takip etmediğim için tişörtteki yazının da ne anlama geldiğini bilmiyordum. Niğde’ye geldiğimde terminalde polisler beni gözaltına aldılar. Tişörtün anlamını emniyette öğrendim. “ şeklinde ifade verdiği öğrenildi. 
 
Niğde Emniyet Müdürlüğü TEM sokak timleri tarafından İçmeli köyü otobüsünden indikten sonra gözaltına alınan Ramazan Ö. ifadesi alındıktan sonra Niğde Adliyesine sevk edildi.
loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Ak Parti'de Niğde'de Kim Milletvekili Adayı Olsun? 23 adaydan seçimini yapmak için ankete katılın

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE