loading...

NİĞDE'NİN O BÖLGESİNDE 24 SAATTİR ELEKTRİKLER KESİK!

11-08-2017
NİĞDE'NİN O BÖLGESİNDE 24 SAATTİR ELEKTRİKLER KESİK!

.

Niğde’nin Yukarı Kayabaşı Mahallesinde yaşanan 24 saatlik elektrik kesintisi vatandaşı çileden çıkardı.

Niğde’nin Yukarı Kayabaşı mahallesinde aralıksız şekilde 24 saat süren elektrik kesintisi isyan ettirdi. Vatandaşlar enerji sağlayan firmayı suçladı. Mahalle sakinleri son dönemde sık yaşanmaya başlayan elektrik kesintilerinin, adeta 30 yıl önceki günleri hatırlatmaya başladığını ve son 24 saattir aralıksız devam eden kesintinin buna tuz biber olduğunu ifade ettiler.

Niğde’nin nüfus olarak en büyük mahallerinden biri olan Yukarı Kayabaşı Mahallesinde 24 saattir yaşanan elektrik kesintisi mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu. Mahalle sakinleri kesintiden dolayı enerji sağlayan firmayı suçlarken, devletten hazır işi aldılar, sadece para kazanmak için mi bu işi yürütüyorlar. Yatırımcılarını ucuza mal edip, ucuz işçilik, ucuz yatırımla günü kurtarmaya çalışıyorlarsa bu kesintiler bitmez. Kendisi bir faturayı ödemeyince elektriği kesip açma kapama parası alırken 24 saat elektrik kesintisinin bir tazminatı olacak mı? Mahallede bulunan esnaflar mağdur oldu, evlerde elektrik yok hanımlar temizlik yapamıyor, çamaşır bulaşık yıkayamıyor. Uzay çağındayız ama 24 saattir elektriğimiz yok. Bu zararımızı kim karşılayacak dediler.

Mahalle sakinleri hastalarımız var, iş yerlerimizde elektrikle çalışan aletlerimiz var, kredi kartları post makineleri çalışmıyor, bu kadar zarar nasıl telafi edilecek. Kurumdan muhatap bulup bilgi alamıyoruz, müşteri hizmetleri arıyoruz, doğru düzgün bir cevap alamıyoruz telefonlar yüzümüze kapatılıyor. Bu kadar sorumsuzluk olur mu? Buna yetkililerin bir müdahalesi olmasını istiyoruz, 24 saattir elektrik kesintisinden dolayı mağduruz, yetkililer sesimizi duysun diye isyan ettiler.  

loading...
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Ak Parti'de Niğde'de Kim Milletvekili Adayı Olsun? 23 adaydan seçimini yapmak için ankete katılın

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE