Önce Yolculara Sonra Şoföre Saldırdı

06-11-2019
Önce Yolculara Sonra Şoföre Saldırdı

.

Niğde’de yolculuk yapmak için engelli kartıyla otobüse binen kişi, önce yolcularla tartıştı daha sonra minibüs şoförüne saldırdı. 
 
Edinilen bilgiye göre olay; Niğde şehiriçi taşımacılığı yapan C.S.’nin kullandığı 51 H 0009 palakalı halk otobüsünde meydana geldi. Bir vatandaş engelli kartıyla otobüse bindi.  Otübüsle son durağa kadar gidip tekar şehir merkezine geldiği esnada önce yolcularla tartışmaya başladı ve sonrasında da otobüs şoförüne tekme atarak saldırdı. Ardarda otobüs şoförüne tekme atan ve otobüse zarar veren şahıs şikayet üzerine polis ekiplerince gözaltına alınarak karakola götürdü. Karakolda ifadesi alınan şahıs ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 
 
S.S 51 Nolu Niğde Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Selami Öztürk aynı kişinin iki kez aynı şekilde otobüste olay çıkardığını belirterek, “Bu şahıs daha öncede aynı şekilde iki kez otobüste olay çıkararak otobüse zarar verdi. Hem otobüse ücretsiz binecek hem de olay çıkaracak. Çok tedirginiz ve bu ve buna benzer olaylar yüzünden rahat çalışamaz duruma geldik, yetkililerin biran önce önlem almalarını istiyoruz” dedi.
loading...
Etiketler : Önce - Yolculara - Sonra - Şoföre - Saldırdı -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE