OTOBÜS ÜCRETLERİNE ZAM GELDİ!

11-09-2018
.

.

Niğde S.S 51 Nolu Özel halk otobüsleri motorlu taşıyıcılar kooperatifi başkanlığının yolcu ücretleri yeniden belirlendi. 

Niğde Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı meclis salonunda Belediye Başkanı Rifat Özkan başkanlığında gerçekleştirildi. 
Yoklama ve bir önceki aya ait kararların tasvibinin ardından gündemle ilgili 21 madde karara bağlandı. Şehir, imar planında tadilat, talep ve teklifler görüşülerek imar komisyonuna sevk edildi. 

Belediye Meclis salonundaki toplantıda okul servis araçlarının taşıma ücretleri Plan ve Bütçe komisyonundan geldiği şekilde kabul edildi. Yeni yapılan yaş sebze ve meyve hali içerisinde bulunan işyerlerinin kira bedelleri 500 TL olarak belirlendi. 
Kızılelma parkında bulunan Naim Süleymanoğlu spor kompleksi kapalı halı saha ve kapalı tenis kort sahası kullanım ücretleri belirlendi. 

Niğde S.S 51 Nolu Özel halk otobüsleri motorlu taşıyıcılar kooperatifi başkanlığının yolcu ücretleri yeniden belirlendi. Kartlı tam; 2,40 TL, kartlı öğrenci; 1,75 TL, kartsız tam; 3,00 TL, kartsız öğrenci; 2,00 TL olarak belirlendi. 

loading...
Etiketler : OTOBÜS - ÜCRETLERİNE - ZAM - GELDİ! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

İlgili Başlıklar
HIZLI ARAMA


ANKET

Niğde'nin En Büyük Sorunu ne?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın

KONUK YAZARLAR
ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU


NİĞDE